Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Naše služby

Ponúkame vám nadštandardné služby, ako je vysťahovanie nehnuteľnosti, upratanie nehnuteľnosti pred predajom upratovacou firmou a služby kvalitného finančného poradcu. TO VŠETKO ZDARMA. 
Tiež vám pomôžeme zabezpečiť služby geodeta, znalca, statika, či majstrov na prerábku nehnuteľnosti. 
Sme tu pre vás počas celého procesu predaja nehnuteľnosti a rovnako aj po ňom. 
Naši klienti sa častokrát stávajú našimi priateľmi na celý život.

...pre váš kvalitnejší život.

 

 

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

Spájame profesionalitu v oblasti realít s ľudskosťou a pochopením. Našim cieľom je s ľahkosťou vás previesť predajom alebo kúpou vašej nehnuteľnosti od začiatku až do úspešného konca. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, zodpovedne a hľadáme najlepšie riešenie. Nájomníka do vaše nehnuteľnosti vyberáme precízne a k osobnej obhliadke pristupujeme až po dôkladnom preskúmaní jeho situácie a platbyschopnosti. Práve preto sa nám darí zabezpečiť prenajímateľovi solídnych nájomcov, ktorí častokrát zostávajú aj zopár rokov.

 

 

REALITNÝ MAKLÉR KUPUJÚCEHO

Maklér kupujúceho odbremení svojho klienta od vyhľadávania nehnutelností, telefonovania, aj dohodovania si termínov obhliadok. Maklér za klienta vybaví všetky tieto náležitosti, plus mu asistuje pri zjednávaní nižšej ceny, podpisovaní rezervačnej zmluvy, financovaní kúpy nehnuteľnosti a asistuje aj pri podpísaní samotnej kúpnej zmluvy. Táto služba je veľmi dobrá pre ľudí, ktorí vedia čo chcú, ale nemajú čas si ponuky aktívne vyhľadávať.

 

 

HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO

Služby kvalifikovanej úverovej špecialistky, ktorá komunikuje s bankami a má dobrý prehľad o ponuke vo všetkých financujúcich bankách. Práve preto má možnosť každému klientovi "ušiť úver ma mieru" a zabezpečiť mu najlepšie podmienky bez strácania času chodením od banky k banke. S dobrým finančným poradcom ŠETRÍTE SVOJ ČAS AJ PENIAZE. Služba, ktorá je pre vás ZDARMA.

 

 

REALITNÁ ASISTENCIA

Máte už svojho kupujúceho, ale neviete alebo nechcete riešiť celý administravíny proces? Zabezpečíme pre vás kontakt s úradmi, ako je banka, kataster, znalec, geodet, správca bytového domu, právnik a aj dodávatelia energií.