Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PRENÁJOM kompletne zrekonštruovanú nehnuteľnosť - fitnes centrum, skupinové tréningy, jogu, masáže a pod., cca 300m2

Ulica: Novozámocká
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
1 200 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

NA PRENÁJOM mimoriadne atraktívny priestor v Ivánke pri Nitre. Jedná sa o kompletne, nanovo zrekonštruovanú nehnuteľnosť s vynikajúcou dostupnosťou a výborným parkovaním pre približne 10 áut. 
Budova je ideálnym miestom na predajňu so skladom, kancelárie, rehabilitačné centrum, cvičiská, jogu, masáže a pod. V cene 1500 € je ešte aj samostatný priestor so samostatným meračom energií, napojením na všetky IS, klimatizáciou využiteľný od predajňe až po centrá krásy ako je kaderníctvo, manikúra, pedikúra a rôzne iné, prípadne vhodný na ďalší prenájom. 
Samotný dom má rozlohu 250 m2, 4 miestnosti: 1 recepcia s čakárňou, 2 miestnosti o veľkosti približne 25m2 a jedna 70-80m2. Sprchový kút, technickú miestnosť, 2 toalety vo vnútri, 2 vonku, 1 zo samostatnej miestnosti - predajne. V budove je silná klimatizačná jednotka, abolútne ticho a kľudné prostredie, kde zase priestor od cesty, ktorý je ideálny na predajňu je vidieť a je okamžite viditeľný priamo z hlavnej cesty. 
Lokalita je vynikajúca na podnikanie, keďže je jednoduchým orientačným bodom, na krok od MHD a s výborným parkovaním.

Cena 1500 € + energie. Objekt, ku ktorému je aj samostatná predajňa s výkladom / výdajným oknom o veľkosti cca 30 m², tiež vlastný vstup, garážová brána na diaľkové ovládanie, 3 ks umývadlá, kuchynka, klimatizácia, samostatne kúrenie/merače – podlahové a parkovanie. V prípade, ak by ste predajňu nevyužili, objekt Vám môžeme prenajať aj samostatne za 1200 € + energie, prípadne prenajať samostatne menší objekt/predajňu, služby za 350 € + energie.

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
250 m2
Úžitková plocha:
250 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
1
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Magdaléna Abrhanová

Magdaléna Abrhanová

maklér

  • Česky
  • Slovensky
  • English
  • Español
  • Български
  • Pусский
  • rusr

...pre váš kvalitnejší život.  

                                                   

 

                               

                             

                                                 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti