Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitná kancelária SLOVAKIA REALITY spája profesionalitu v oblasti realít s ľudskosťou a pochopením. 

Naším hlavným zámerom je s ľahkosťou vás sprevádzať celým procesom predaja alebo kúpy nehnuteľnosti, začínajúc od úvodných krokov až po úspešné ukončenie obchodu.

Snažíme sa dosiahnuť vzájomnú spokojnosť a preto klademe veľký dôraz na zachovanie diskrétnosti, korektnosti a serióznosti voči našim klientom. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, s ohľadom na jeho jedinečné potreby, a s veľkou zodpovednosťou hľadáme optimálne riešenia. Pracujeme rýchlo a efektívne, pričom sa snažíme poskytnúť vám nadštandardné služby.

Zaručujeme dôveryhodnosť, 100% nasadenie na riešenie vašej situácie a flexibilitu aj počas vikendov.

Naša realitná kancelária sa zameriava na poskytovanie komplexných a profesionálnych služieb v oblasti nehnuteľností. Okrem štandardných realitných služieb, ako je vypracovanie kúpnych a nájomných zmlúv a asistencia pri získavaní hypotekárnych úverov, sme pripravení poskytnúť vám aj nadštandardné možnosti, aby sme naplnili vaše očakávania. Ponúkame vám nadštandardné služby, ako je vysťahovanie nehnuteľnosti, upratanie nehnuteľnosti pred predajom upratovacou firmou. Klientom, ktorí s nami uzatvoria obchod, poskytneme aj bezplatné služby skúseného finančného poradcu - ZDARMA. Naša realitná kancelária vám taktiež pomôže s nevyhnutnými administratívnymi úkonmi spojenými s kúpou alebo predajom nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia geodeta, znalca a statika.

Viac o našich službách si môžete pozrieť v kategórií: Služby.

Sme hrdí na to, že naši klienti často stávajú našimi priateľmi na celý život, pretože naše vzájomné puto nekončí len pri obchodných transakciách. Súčasná spolupráca s nami neznamená iba obchodné spojenie, ale aj budovanie trvalých vzťahov a partnerského prístupu.

Spokojnosť našich klientov je pre nás najvyšším cieľom, a preto sme tu, aby sme vám pomohli v každom kroku cesty s nehnuteľnosťami.

O spokojnosti našich zákazníkov sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom našich referencií, ktoré sú dostupné na našej webovej stránke v sekcii: Referencie.

O nás a našich službách si môžete pozrieť viac v nasledujúcom krátkom videu, ktoré sme zverejnili aj na našom Instagram profile  - slovakiareality alebo Facebookovom profile slovakiareality.

Realitna kancelaria Slovakia Reality

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade, že ste pri prezeraní našej ponuky nenašli vhodnú nehnuteľnosť, ktorá by splnila vaše očakávania a požiadavky, neváhajte nás informovať. Radi vám pomôžeme a nájdeme vašu vysnívanú nehnuteľnosť presne podľa vašich predstáv.

 ...pre váš kvalitnejší život.